Tajemníkův informační portál

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Homepage

Traboš - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3548":
Zbyněk
Traboš je nejlepší auto na světě. Měli by udělat nějakou revival verzi jako to udělal VW s Broukem. Určitě bych si ho koupil (verzi kombi prosím).
Tomáš
Srovnávat trabanta s naší prudukcí je asi jako srovnávat blbého a blbějšího. Trabant se hodil na hodně věcí, bohužel mezi nimi nebylo ježdění na trasy delší, než nějakých 50 km.
Trabo
Trabos je nejlepsi auto na svete!!! smiley
Karel
Wow, to jsem vůbec o Traboši nevěděl. smiley
Fedor
Ten Trabícek az tak spatny nebol. Spomínam na jedného odvázneho kooperanta z Madarska, ktory tri roky zdolával vzdialenosti a vyskové rozdiely v Alzírsku v okolí Batny. Doposial neviem, ako riesil náhradné diely, ktoré asi potreboval neúrekom.
Bigbadjohn
No ale je pravda, že s tím Ti šílení východní němci jezdili i do Bulharska to za sebou táhli ještě vlek. Naši tohle přibližovadlo taky měli a bylo to spolehlivý auto, do kterýho se vešlo neuvěřitelný množství věcí. Kam se nato hrabaly auta z tehdejší domácí produkce (co se toho kufru týče).
lil
Byly na turecké hranici, protože se jich pár kusů vyvezlo do Řecka a Bulharska. Jednoduché, milý Watsone, nehledejte v tom senzaci a raději se vzdělávejte.
Trabanty boli už na Tureckej hra
Trabanty boli už na Tureckej hranici z územia NDR.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.