Tajemníkův informační portál

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Homepage

Máte rádi švába?

Foto dne: Londýn, admirál Nelson

londyn_admiral_nelso

Londýn, socha admirála Nelsona na Trafalgarském náměstí

(c) tajemníkův archiv

Dnes je smutné výročí úspěchu teroristů, kteří zničili Světové obchodní centrum v New Yorku. Všichni o tom víte, takže nemá smysl se tady rozepisovat o tom, proč a jak se to stalo ... spíš se zaměřím na příběh, který ještě NIKDY nebyl publikován.


Foto: Světové obchodní centrum (WTC) z výletní lodi v roce 1999, © tajemníkův archiv

Posledni komentare
11.09.2007 17:53:30: proto de dolar tak dolusmiley${1}

V Anglii má spousta lidí velice zajímavá povolání. Jak jsem již v úvodu do tohoto seriálu článků naznačil, budu se zaměřovat je na takové profese, kde člověk nedělá nic. V tomto seriálu však nebudu psát jen o Anglii ... procestujeme téměř celý svět ...


 

Foto: Možná i v tomto baráku po nocích pracuje "spáč"! (c) tajemníkův archiv

Milí přátelé,

právě jsem založil nové téma "Jak nedělat a vydělat" kde budu v několika článcích pojednávat o tom, jakým způsobem lidé v různých částech světa vydělávaji. Ještě než začnu psát, tak Vás chci upozornit, že možností, jak vydělat je spousta a ne všechny jsou samozřejmě v hranicích místních zákonů. Proto Vás výrazně varuji před praktikováním těchto nejrůznějších činností. Cílem mojich článků není Vás nabádat, jak nehorázně přijít k penězům, ale spíše Vám přiblížit, jak někteří zajímavým způsobem vydělávají.

PS. (pro Policii ČR): Autor těchto stránek (http://tajemnik.osoba.cz) není zodpovědný za neposlušnost svých čtenářů a zároveň upozorňuje všechny své čtenáře, aby pracovali poctivě a odváděli daně jak se na řádné občany ČR sluší a patří.
Úvodní: Místo koksu zkusím živočišný brikety.


Zpívá jako holub v nose.

Představte si, že jsem dnes ve městě potkal dvojnici Paris Hilton. Jinak jsem kdysi dávno viděl Whoopi Goldberg na filmovém festivalu v Karlových Varech. Tehdy jsem jí však ještě neznal. Potkali jste také nějakého dvojníka nebo celebritu?
Posledni komentare
20.05.2014 20:59:18: www.krasa365.cz www.kosmetika-sleva.cz
09.11.2008 17:15:42: Ale mám, spíš nemám dost času smiley${1}
29.10.2008 20:02:35: asi nemas o cem psat,co?
20.10.2008 22:10:45: To víš, používám hlavně taková zajímavá slova. Zatím podle statistik na webgarden.cz moje stránky ne...

Prdí hadi?

ne (21)
 

no jasně (18)
 

Vtip: Škoda Smart

Skoda_smart_2007.jpg

Existuje Bůh?

ano (40)
 

ne (33)
 

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.